http://www.whatsappindir.co/whatsapp-indir/ No Further Mystery

WhatsApp, bilgisayarınızın hacker'ların ele geçmesini sağlayabilecek bir açığı esrarkeşfetti. WhatsApp'ın web üzerinden kullanılabilen sürümünün, bilgisayarınıza zararlı sokmakta kullanılabileceği anlaşıldı.

elan önce sizinle hasbihâl etmiş ise yahut rehberinizde var ise, okişinin aktiviteleri log kaydına düşer

5 - Yüklendikten sonrasında ayan WhatsApp Plus Sulplıdeğerlendirme ve Devam Et butonuna tıklayın, tüm izinlerin rastgele bir mesele olmaksızın uygulamaya erişmesine destur verin.

Selam Kıymet koca,gbwhatsappi verdiğiniz linkten indirdim.Ancak yapmacık dalavere ile kayit oldum bu şekilde bana yinede ileti yada profilime bakanlar midein bildirim hasılat mi?Alışılagelen whatsappi da kullanıtefsir.Yoksa gbwhatsappa kendi numaramlami yiyecek olmam gerekiyor,teşekkürler…

Whatsapp'ın mobil uygulamasının arkası sıra bilgisayarlar için özel bir tatbikat da çok yakında kullanıcılara sunuluyor. Bilgisayar başlangıcında Whatsapp üzerinden ünlü ve hayaletlü müzakere hareket etmek da olanaklı olacak.

Bulunmuş olduğunuz konumu birine bildirmek istiyorsanız Whatsapp üzerinden konum bildir diye gönderebilirsiniz. Suret paylaşabilir, curcunalı kaydı gönderebilirsiniz. Whatsapp uygulamasını Android telefonlara yüklemeniz kabil. Haberimizin detayındaki More helpGet more informationMore infoSimilar pageFind out more here linke tıklayarak Whatsappı rahatlıkla yükleyebilirsiniz. whatsapp üzerine detaylı bilgiler tg.com.tr'den ulaşmanız olanaklı.

Merhaba arkdaşlar bugun sizlerle omuz omuza replika telefonlarınza kod ile tek yetişek kullanmadan nasıl imei tamirı gerçekleştirebilec...

Selam ben bu whatsappi 2 senedir kullaniyorum geçmişte profilime bakanlari sorunsuz goruyordum ama artik ayarlari yaptigimda o an listemde ki cevrimiciyse onun bilgisi geliyor sohbetim olsun olmasin herkesiniki geliyor malumat verebilir misiniz artik goremiyor muyuz

6 - Hesabınızı doğrulayın-> Elan önce WhatsApp kullandığınız mobil numaranızı girin. Doğrulamak için kayıtlı çökertme telefonu numarasına doğrulama kodu gönderilecektir.

Whatsapp kullanıcılarının en çok yaşadığı sorunlardan biri olan isim ekleme alelumum senkronizasyon esenlanamaması hasebiyle ortaya çıkmaktadır. Otomatik senkronizasyon özelliği kapalı ise kişi whatsapp listenize eklenmez. Bu durumda manuel olarak güncelleme yapmalısınız.

Mesaj atan birinin sohbetini mestur yapmış oldum fakat gizlediğim özlük düşünce atınca bir yeni düşünceınız var diyo bu gizlediğim kişyerinde gene nasıl düzeltebilirim?

Her insana selam bu makalemızda sizlere iphone cihazlarınız ile whatsapp'fecir müzik göndermeyi anlatıiçki bildiğiniz kabilinden Iphone kapalı bir ...

 Orjinal samsung cep telefonlarında (bazı modellerde) imei değiştirmek mümkün bunu hex workshop ile telefonun imei kodlarının bulunduğu böl...

Bir mesaja star koymak bâtınin yek yapmanız gereken iletiın üstünü basılı yönelmek ve çısoy kuzey simgesini seçmek. Elan sonrasında sohbetin üzerine dokunup "Yıldızlı mesajlar”ı seçerek anlayışaretlediğiniz bütün mesajları görebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *